background

Rodzinna atmosfera
Profesjonalna obsługa

Rodzinna atmosfera
Profesjonalna obsługa

Wypoczynek z dala od ulicznego zgiełku i hałasu

Położenie Hotelu EDEN

Hotel EDEN usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy. Otoczony ogrodem, gwarantuje naszym Gościom indywidualnym jak i biznesowym, wypoczynek z dala od ulicznego zgiełku i hałasu. Hotel EDEN, zapewni Państwu miłą, profesjonalną i rodzinną atmosferę.

Atutem hotelu jest jego położenie przy skrzyżowaniu trasy krajowej A-1 i drogi 714 prowadzącej przez Pabianice w kierunku Sieradza. Bliskość Łodzi, Centrum Handlowego Ptak oraz Centrum Ptak Outlet sprawia, że Hotel EDEN w Rzgowie, jest doskonałym miejscem dla biznesmenów prowadzących interesy w naszym regionie a także klientów przybywających na zakupy.

local_parking

Parking

Hotel dysponuje dużym, bezpłatnym, zamykanym na noc parkingiem

wifi

Bezpłatne WiFi

Gościom Hotelu Eden, zapewniamy bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi

access_time

Doba hotelowa

Doba hotelowa w naszym hotelu trwa od 14.00 do 12:00

local_dining

Śniadania

Śniadania serwowane są w godzinach 6.00 – 10.00 / bufet szwedzki

image

Pokoje

Dla naszych gości przygotowaliśmy 18 pokoi standard, pokój studio, 14 pokoi standard + oraz 2 pokoje lux+ co daje łącznie 78 miejsc noclegowych.

Wszystkie pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, suszarki do włosów, ręczniki, telewizory, telefony i klimatyzatory.

Rezerwacje

Rezerwacji prosimy dokonywać telefonicznie 42 227 84 65
lub drogą e-mailową recepcja@eden-hotel.pl

Image

Restauracja EDEN

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji konferencji lub spotkania biznesowego. Z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Państwa również wesele lub inną imprezę okolicznościową.

Restauracja